pája139

Máte nějaký nápad na rátké a vtipné scénky ?

Máme dělat se třídou něco na akademii a vůbec nevím co koukala jsem se i na youtube a nic moc jsem tam nenašla.

Odpovědi
led

Najlepšie scénky sú vlastné príbehy, trapasy. Nič viac ľudí nebaví než pozerať na trapasy iných. Netreba nič také veľké, ako píše badisko, ale malé a krátke napríklad „Našepkávanie hluchému žiakovi pri tabuli“, „Kto schoval triednu knihu?“, „Veľká prestávka a žiak nezbedník“, „Pantomíma pri odpovedi“

badisko

bolak se hlasi !!!