Verka.Nem

Máte nějaký nápad na dárek pro babičku?

Máte nějaký nápad na dárek pro babičku? 70 let

Odpovědi
marci1

Můžeš jí cokoliv vyrobit, ale pro 70letou babičku bude vhodný třeba potravinový koš ( balíček ) z potravin, které má ráda. Věcí má již doma určitě dost. Potravinovým košem se nikdy nic nezkazí. 🙂

beer

Musíš vědět jaké má ještě zájmy a podle toho vybírat dárek.
Pokud třeba pěstuje kytky, nebo má zahrádku, koupil bych něco do bytu či zahrady.

Lamalam

Já babičce dávám poukázku na pedikůru.

STUDENTKAEVA

Kytky,potravinovy kos,mobil,zeh­licka,nudlovac(o­becne veci do kuchyne),zvire,kos­metika atd veci do domacnosti..

lota

Líbí se mi ten dárkový koš, je to pěkné i praktické. A co třeba nějaký zážitek, třeba Astrologický výklad osobnosti? http://amplion­.centrum.cz/31035-astrologicky-rozbor-osobnosti-e-mailem-se-slevou-87 Líbil by se mi třeba i nějaký kurz, ale záleží na tom, jak je babička akční.

arygnoc

dědečka?