Avatar uživatele
Kepler

Máte nějaký nápad, jak si udělat opalovací vzor na pleši a současně se chránit proti úpalu?

Když už pojedu k tomu slovenskému Mrtvému moři. Mně zatím napadlo jenom vystříhat si něco na přiléhající kšiltovce a udělat si rysky na čele a obou stranách hlavy, aby kšiltovka byla vždy ve stejné poloze. Už jsem viděl kdysi týpka, co měl na pleši šachovnici, ale to s kšiltovkou asi nedokázal.

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? marci1, Rokio, dust8, aliendrone před 1767 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dust8

Tohle by asi nebylo to pravé ořechové a ani zadarmo, ale když jsem slyšel, že např. vlasatý herec může nosit paruku se kterou je hned s pleškou, tak se možná prodávají i speciální paruky. Možná třeba za příplatek natisknou na ní i vlastní vzor? Pak už stačí nějaké speciální lepidlo pod paruku, aby se dalo i potápět či skákat ve větru. Záleží jestli pak při pokusu o sundání paruky s lepidlem i kůže, možná i skalp. ;) :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Kšiltovku do lázní? Víš co nosí na hlavě „Švihák lázeňský“? Apartní slamák. A ženy ti budou padat k nohám. 🙂
http://www.medovina-apicor.cz/svihak-lazensky_z38/

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Udělej si čapku z cedníku (plechového, ne z kovové síťoviny). :)

Zlepšovák > pokud ho rozpálíš do červena a nasadíš, přeskočíš stádium úpalu rovnou ke stádiu úškvaru. Na druhou stranu nezanedbatené pozitivum je, že takto pořízený vzor ti nikdy nevybledne/nezmizí! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek