RyuzakiKate

Mátě nějaký mystický zážitek?

Duchové, objekty, telepatie, hlasy, astrální cestování, nějaké úkazy… Něco mezi nebem a zemí?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, ale kdybych se s tím tady nebo kdekoliv jinde svěřovala, přestalo by to určitě být mystickým zážitkem.

Další odpovědi
quentos

jj, astrálně jsem si zacestoval, ale to už je hodně dávno, to jsem byl ještě malej… evidentně to ale bylo hodně silný, když si to pamatuju dodnes :{)>

Drap

Dokonce několik zážitků

zjentek

Nejzásadnější na této otázce je pochopit, že uvidíme a pocítíme, co vidět a cítit chceme .) Není to ale moc dobře přenosné.. pro ty, kdo necítili .)

Orange

Ještě jsem nebyl pod vlivem drog.

helcaify1

Ano mám. Když umřela prababička, tak se pár dní děly opravdu zvláštní věci :) Bůh jí dej věčný klid..

Nerevarin

Když jedné mé známé umřel bratr, kočka její rodiny od té doby často sedávala v předsíni a koukala na dveře. Asi po dvou týdnech už to začalo polevovat.