dgfdgf

Máte nějaký fígle pro pěstování rostlin? Mně jich už většina umřela.

Odpovědi
annas

Jaké myslíte rostliny? Pokojové květiny? Nebo venkovní keře atd.

Obecná rada neexistuje. Měl byste si přečíst, co která rostlina potřebuje.

Např. . Zda pokojové květiny zalévat shora, rosit listy, nebo do misky po květináč, jak často, zda ji umísit na slunci vebo ve stínu . Kdy ji pohnojit, přesadit atd.

orestez

Nikdo žádná odpověď? Přelitá zemina. Zavlažovat na vyžádání. Po 14 dnech. Stonky některých rostlin na podzim dřevnatí. Nevedou živiny a listy opadají. To je problém zelené svině Molice, pro kterou mám po celý rok připraven pekáč s vepřovým masem. Šup tam. Celý Rýmovník se rozroste znovu po řízkování.
Štěně javoru se zdá být chcíplé. Musíme se zeptat pana Větvičky.