frantaz

Podělíte se o nějakou vaši nebo klidně i cizí zajímavou konspirační teorií ohledně Covid-19?

Odpovědi
Ametyst

Na každé konspirační teorii bývá něco uvěřitelného. Je mi divné, že planeta Země ideologicky zezelenala a politici se hlásili k Zelenému údělu- a ejhle, teď musíme zezelenat všichni a bez keců: žádné cestování, žádné plýtvání, žádné sdružování se za účelem výroby konspiračních teorií. Nejmenší daňový poplatník za to všechno zaplatí a největší nadnárodní byznys bude finančně kompenzován!

Edison

Už jsem jich tu několik napsal. Včetně té, že žádný virus neexistuje, je to jen manipulace několika mocných k obnovení/res­tartování ekonomiky. Nebo ten účel může být zcela jiný, třeba snaho po restartu hodnot společnosti, nebo cokoli, co se komu líbí…