stana73

Máte nějakou platonickou lásku?Koho si představíte,když se řekne Chlap,nebo Žena?

Mr.Bean-B.Willis-Ch.Norris-M.Zeman-B.Simpson
W.Goldbergová-A.Hanychová-I.Janžurová-Fiona,atd…
Doplňuji:
Máte vy někteří fantazie na rozdávání :D

Nejlepší odpověď
Terryle

Chacha, tak těch bylo… a některý ještě jsou, proč ne – je pěkný mít nad kým slintat a přitom nemět co zvorat. A počítaj se i smyšlený postavy z filmů a seriálů? Vezmu to teda od začátku: agent Fox Mulder, hokejisté Hnilička a Ručinský, John Lennon zamlada, Desmond a Daniel Faraday z Lostů. Aj, to by byl harém…
Doplňuji:
Platonickou skutečnou lásku samozřejmě mám taky, už roky. Kdyby se náhodou nějakým zázrakem rozhodla do toho jít, asi bych šla taky, ale ono se to nikdy nestane, nefungovalo by to. Ale přemejšlela jsem tak tuhle, že kdybych měla za někoho obětovat život (podmínka: bezbolestně) mimo rodinu, byl by to on – takže to asi láska fakt je.

Ale ty platonický lásky vysněný z filmů a seriálů jsou lepší, nebolí vás, že to nikdy nebude fungovat. Kdežto ta „reálná“ platonická vás občas zamrzí…

Další odpovědi
iceT

Nevím kolik mi bylo,když jsem poprvé viděla Nekonečný příběh,ale zabouchla jsem se do Atreje,a dodnes mě to tak trochu drží.Dále byl mým hrdinou ten pán,co umí z metly sestojit atomovku-Macgyver-strašně se mi líbil jeho klukovský výzor.A taky bych musela zavzpomínat,určitě by se jich ještě z paměti vynořilo…

quentos

tou Fionou myslíte mou skotskou kolegyni z práce? :{D> tak to nehrozí… ne že by nebyla pěkná a šarmantní, ale neláká.

Jasně že mám, už několik let tutéž :{(> občas jí donesu květinu, nezapomenu utrousit něco o její výjimečné kráse (která se zjevně ale koná jen v mých očích), a kdykoli se naskytne příležitost, jít si k ní koupit nějakou drobnost nebo si nechat okopírovat kdejakou pi… tominu, jen abych ji viděl. Samozřejmě že je vdaná, ale copak se toho jde zbavit?
Největší vtip je v tom, že kuřačky jsem vždycky rázně škrtal hned zkraje. U týhle to nějak nejde :{(>
Takže spíš asi tak; nelákají mě nafintěné filmové postavičky, Ženy spíš hledám mezi těmi skutečnými.

magicm18

Tak,uprimne mam jednu platonickou lasku.Jmenuje se stana73.No a pokud jde o ty predstavy:tak je to nadherna,fajn zenska.

led

1 – Bez platonickej lásky by to predsa nebolo ono.
2 – Muž = Ten pán v 28.rade 15 sprava, to je ten Chlap!
3 – Žena = Tá pani vedľa Muža

bohunka1

Já už neplatoním:) stejně je to na prd:( To chce pořádnýho chlapa z masa a kostí, No a taky mozeček by měl mít:))

Lisbeth

🙂 platonickou lásku mám od 13 let až dodnes, z devítiletky. A to už jsem po druhé vdaná 🙂 Vídáme se celkem často při setkání třídy a ještě pak jdeme spolu pouze sami popít, víme to o sobě a nic na tom platonickém měnit nebudeme. Oba máme totiž bezva partnery, znají se, ale neví nic 🙂
Když se řekne chlap, představím si svého manžela.

oskar

Když se řekne platonická láska tak si představím moji sousedku.