RyuzakiKate

Máte nějakou písničku, která se vám líbila na první poslech, nemohli ji dohledat, a po několika letech ji náhodou našli?

To je pak radost, že jo?
Já to takhle měla hlavně s oldies, na který jsem pak narazila v Golden Hits Radio a byla celá blažená (šuplíček v mozku se moh v klidu konečně zastrčit). To rádio bohužel zrušili…
Třeba jako malá jsem vnímala, co táta pouštěl za hudbu a hrozně se mi líbil Chubby Checker, tak jsem si cédéčko půjčila a přehrávala si ho pořád dokola, hlavně Runaround Sue, která je ale originálně od Diona. A pak jsem na to něják zapomněla a až pak jsem slyšela tu originální z Golden Hits a dohledala si tu od Chubbyho pak na youtube :)
Nebo se mi líbila melodie San Francisco od Scotta McKenzieho, ale nejdřív jsem slyšela nějakej techno remix, kde byla zachovalá pouze „If you're going… gentle people there“, která se mi líbila a pak oblbovací tuc tuc. Později jsem někde z rádia slyšela parodii od Těžkej Pokondr (Vem ven psisko) a zas mi v hlavě běželo ‚to je přece vono!‘. No a jednou jsem byla zase na youtube, tak jsem prostě vyhledala „San Francisco“ a bylo to :D

Nejlepší odpověď
briketka10

ano tuhle jednu měla jsem malý rádio na
buřty a chodily jsme s holkama k rybníku a
pořád ji hráli dokola bylo nám 14 a chystaly
jsme se na střední
Bob Seger – Main Street
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=GztoPwdYn­l4
krása

briketka10

RyuzakiKate

já anglicky neumím, ale poslouchala jsem při učení rádio
Luxembourg a psala si česky skupiny podle toho dedukovala,
jak to bude asi anglicky někdy se mi to povedlo, někdy zas ne,
ale mám tak nějak tuchu a ty písničky si pamatuju a vždy si je
umím vyhledat, když chci 😁