Kelt

Máte nějakou píseň, která vás inspiruje textem?

Dobrý večer? Máte nějakou oblíbenou píseň, jejíž text vám dodává sílu, inspiruje vás, ukazuje vám řešení? Může to být česká skladba, nebo zahraniční s českým textem. Taky to může být i zahraniční text, ale jeho citace nemusí být všem lidem srozumitelná. Nemusí jít o současnou skladbu, třeba o lidovou, nebo skladbu starou několik let, protože myšlenka má účinek, když pronikne ve správnou chvíli na správné místo.
Děkuji Vám za odpovědi .

Odpovědi
NikkiHeat

Tahle píseň je víc než skvělá, nejenom protože se znám s lidma z jeho kapely ale má opravdu myšlenku. Velice rád ji hraju i zpívám.

http://www.you­tube.com/watch?v=xPGYb­GamIng