jirka F

Máte nějakou památku na ZŠ nebo SŠ atd.?

Tričko , CD-DVD.....atd.

Nejlepší odpověď
annas

CD a DVD v mé době se objevovaly zřídka.

Mám jen několik fotografií.. Při povodních v roce 1997 jsem přišla o památník. . Uvědomuji si, jak je už dlouho.

Další odpovědi
elkon

Několik kamarádů.

quentos

Na ZŠ jen vysvědčení a fotografie třídy v albu. Na SŠ a VŠ se toho najde víc.

ten který je

Na ZŠ jsem měl památník,který se mi ztratil néznámo kam.Na SŠ jsem dostal od jednoho učitele knihu s jeho ručně psaným věnováním.Někde doma bude,ale co se určitě neztratí jsou vzpomínky.

Hlada

Mám toho docela dost. Všechna vysvědčení, žákovské knížky, penál, propisku, několik učebnic, hlavně ale spoustu fotek ze třídy, z výletů, lyžáků, maturiťáku, diáky z tabla. K většině mám i negativy.

Kepler

Jen nějaké fotky a jizvu na noze.

Rokio

Fotografie a diplomy.

anonym

Fotky, za které se stydím, jak jsem tenkrát vypadal, všechno se mi to zdá trapné :o)
Ale na jednu stranu jsem měl štěstí, že nebylo to, co je teď, to by asi žádné fotky nebyly… No ještě, pokud si dobře vzpomínám, mám nějaké zachovalé sešity z prvních ročníků ZŠ, i když nevím kde, jestli také neskončili v kamnech, jako většina sešitů ;)

dudu

Sešit praxe, kde jsme po celé čtyři roky denně zapisoval její průběh a zaměření.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.