bolak

Máte nějakou nezvyklou zálibu či koníček?

Anebo třeba jen domácí práci, která je pro většinu lidí otravná, ale vás prostě baví?

já rád okrajuju šlupky od brambor, a i z jablek, vlastně ze všeho… a jsem v tom fakt dobrej!! zvlášť v těch bramborovejch třeba na hranolky, já tu bramboru dokážu okrájet tak, že z ní zbyde úplně exaktní hranolka, jako z továrny.. bohužel pak ty šlupky musím vyhodit ☹, rád bych si to schovával, třeba pod matraci, ale ono to jaksi po pár dnech přestane bejt tak nějak oukej

Nejlepší odpověď
dudu

Rád experimentuji s pěstováním exotických rostlin v bytovce. Přes fakt, že zejména přes zimu je zde málo světla, kolísající vláhové poměry a příliš suchý vzduch, se mně cestou pokus a omyl podařilo několik docela potěšitelných výsledků. Např. v ložnici nám zarodil banánovník čínský. Sklidili jsme asi šest šťavnatých a sladkých plodů. Na novoroční přípitek dochucujeme vermut Cinzano krásně vyzrálým domácím citronem, z našeho kávovníku jsme sklidili asi 12 zrnek kávy a nedávno nás u okna obýváku svým růžovým květenstvím potěšila buganvilie.

Další odpovědi
anonym

já ne, ale přítelkyně maluje ručně trička a je to otravné. od té doby, co začala, tak nedělá nic jiného. kdyby to lidé aspoň přestali kupovat, ale to by je asi dělala pro mě.

lexx

ale jo…vstávat ve 04h ráno a chodit do zaměstnání, neflákat se, nekrást a nechlastat, bejt poctivý a loajální, domů v 17h…jsem já normální? je to se mnou vážné? co myslíte? kdo poradí, pomůže?

quentos

Tak třeba scrabble…? To by byl obvyklej koníček v Americe, ale tady zas až tak ne… ;{)>

Rokio

Já například poskytuji dětskou psychologii přes internet, učím se význam japonských jmén nebo třeba píšu sloh o seriálu Bleach.

anonym

Mám a třeba to, že když připravuji jelita, tak se před účastníky žranice, cpu krvavými kroupami, až to některým zvedá kufr.

Danina65

Nevím, kde bydlíš, ale brala bych tě jako souseda. Myslím toho hodného. Jestli něco k smrti nesnaším z kuchyňských prací,pak loupání brambor.

bolak

dudu vyfoť to a pošli to, já chci vidět že nekecáš :)

kapka

Tak to já si jdu vyfotit „příspěvek smazán administrátorem“ To jsem tady ještě neviděla. :)

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.