Avatar uživatele
bolak

Máte nějakou nezvyklou zálibu či koníček?

Anebo třeba jen domácí práci, která je pro většinu lidí otravná, ale vás prostě baví?

já rád okrajuju šlupky od brambor, a i z jablek, vlastně ze všeho… a jsem v tom fakt dobrej!! zvlášť v těch bramborovejch třeba na hranolky, já tu bramboru dokážu okrájet tak, že z ní zbyde úplně exaktní hranolka, jako z továrny.. bohužel pak ty šlupky musím vyhodit ☹, rád bych si to schovával, třeba pod matraci, ale ono to jaksi po pár dnech přestane bejt tak nějak oukej

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: bolak

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? dudu, kapka, johana 56, dáma z ČR, chachar1922, gagaga, zzzlatokopka, Danina65 před 3021 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Rád experimentuji s pěstováním exotických rostlin v bytovce. Přes fakt, že zejména přes zimu je zde málo světla, kolísající vláhové poměry a příliš suchý vzduch, se mně cestou pokus a omyl podařilo několik docela potěšitelných výsledků. Např. v ložnici nám zarodil banánovník čínský. Sklidili jsme asi šest šťavnatých a sladkých plodů. Na novoroční přípitek dochucujeme vermut Cinzano krásně vyzrálým domácím citronem, z našeho kávovníku jsme sklidili asi 12 zrnek kávy a nedávno nás u okna obýváku svým růžovým květenstvím potěšila buganvilie.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

já ne, ale přítelkyně maluje ručně trička a je to otravné. od té doby, co začala, tak nedělá nic jiného. kdyby to lidé aspoň přestali kupovat, ale to by je asi dělala pro mě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lexx

ale jo…vstávat ve 04h ráno a chodit do zaměstnání, neflákat se, nekrást a nechlastat, bejt poctivý a loajální, domů v 17h…jsem já normální? je to se mnou vážné? co myslíte? kdo poradí, pomůže?

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Tak třeba scrabble…? To by byl obvyklej koníček v Americe, ale tady zas až tak ne… ;{)>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Já například poskytuji dětskou psychologii přes internet, učím se význam japonských jmén nebo třeba píšu sloh o seriálu Bleach.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mám a třeba to, že když připravuji jelita, tak se před účastníky žranice, cpu krvavými kroupami, až to některým zvedá kufr.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Danina65

Nevím, kde bydlíš, ale brala bych tě jako souseda. Myslím toho hodného. Jestli něco k smrti nesnaším z kuchyňských prací,pak loupání brambor.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

dudu vyfoť to a pošli to, já chci vidět že nekecáš :)

před 3021 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Tak to já si jdu vyfotit „příspěvek smazán administrátorem“ To jsem tady ještě neviděla. :)

před 3020 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 3022 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 3022 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek