Kelt

Máte nějakou neoblíbenou kladnou postavu?

Znáte nějakou kladnou postavu filmu, knihy, nebo seriálu, která je vám čímkoliv protivná a nepříjemná?

Odpovědi
Disraeli

Takových bude víc. Ale určitě třeba Frodo z Pána prstenů… ukňouraný blbeček. Už i proto mám třeba raději trilogii Hobita. Frodo mě hrzoně štval, jak v každé scéně neustále jen řve, „brečí“, fňuká. A venkoncem ani vůbec nic neudělal a nic neznamenal (dokonce i ti ostatní hobiti toho udělali víc a byli užitečnější a né tak otravní).

Ze seriálů třeba Jon Sníh ze Hry o trůny. Ne, že by byl vyloženě neoblíbený, ale je to přeceňovaná a nesmírně nudná postava… kolem jeho osoby se točil zajímavý děj a prostředí, ale on sám byl zkrátka nudný a v ničem nevynikal (uměl obsotjně bojovat a měl jakože smysl pro čest, ale to je tak všechno). V mnohém mě štval, nic neuměl řešit, věčně stál a zíral s oteřenou hubou, inteligentní taky moc nebyl, byl naivní a mluvit ani jednat moc neuměl.

Kepler

Nesnášel jsem jednu zpěvačku, která je už po smrti, a sice Ivetu Bartošovou. Z héreček pak Dagmar Patrasovou a Dagmar Veškrnovou (zlatokopku v nejryzejší podobě).

hapiky

Majora Zemana.

paul1

Ve starších seriálech by se našly, např. „Žena za pultem“, „Muž na radnici“ atd.