FlAsh_7

Máte nějakou část dne, ve které si pravidelně zakazujete chytrá zařízení?

Odpovědi
Edison

Kdykoli. Nemám vyhraněno, nemusím si zakazovat. Mám to spíš obráceně. Použiju je jen dyž musim… vyjímečně dyž chcu. Někdy jen tak z nudy, třeba dyž píšu sem.

elkon

Dost nelogická otázka. Proč si sám sobě zakazovat něco, co je dnes součástí života. A navíc, dělám co je třeba, nepotřebuji sám sobě zakazovat. Buď něco udělám, nebo ne. K tomu žádné zákazy nepotřebuji.

anonym

Ano, mám. Hlavně ráno a během noci. Ale čím méně s nimi strávím za den, tím lépe.

anonym

Je to jako zakazovat si ponožky do bot 🙂

Tuto potřebu zakazovat si běžně prospěšné nástroje nemám. Samozřejmě něco jiného je time management, pokud se potřebuji výlučně soustředit na nějakou právi, kterou musím efektivně dokončit klidně na tu dobu telefon zcela vypnu. To je občas v zájmu soustředění skutečně vhodné. Ale rozhodně to nemám nějak pevně dané, že bych telefon vypínal přesně v 7 a zapínal v 5 ráno, nic takového, nechávám ho zapnutý i přes noc už jen pro případ že by kdokoliv z rodiny potřebovat z jakéhokoliv akutního zdravotního důvodu pomoc.

Ty ale zmiňuješ obecně chytrá zařízení, tedy zřejmě ne jen smartphone. To by v mém případě byl problém, to bych jako měl na určitý čas zcela vypínat všechny komponenty v chytré domácnosti, nezapnout třeba ani pračku ? Proč proboha ? Takto obecně opravdu ne 🙂

Drap

Ne, většinou chytré věci nepoužívám, nemám je rád.

anonym

nerozumím tomu, proč bych něco takového dělal, to je jak zakazovat si ponožky do bot mezi pátou a sedmou hodinou, proč ?