Complex

Máte nějaké ztracené roky?

Nejlepší odpověď
Kepler

Mám a co na tom, už je stejně nikdy nenajdu.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… mám, a na rozdíl od Keplera vím kde jsou: v prd*** …

Anikitos

Řekl bych že ne – jako mohl bych říct, že jo, ale stejně by to nešlo vrátit (a ani bych nechtěl) a to bych pak ani nebyl kdo jsem. Vše je pro člověka nějak důležíté a utváří ho každá maličkost.

Nic není pro člověka promarněné z toho, co už se stalo (i když „promarněné“ třeba byly) vždy to člověku něco dá.

marci1

Mám a hledat je nebudu. 🙂

Drap

Ani ne, nebyl na to nikdy čas.

nyjono

Já snad ani ne, ale před pár lety mi dlouholetá kamarádka řekla, při rozhovoru, že si na tu nějakou tu dobu vůbec nepamatuje. Období několika let 🙂

Rokio

Mám ztracené roky. Jsou to roky, které jsem strávil učením na středním odborném učilišti. Bohužel z důvodu zdravotního stavu a averze vůči praktické výuce jsem SOU nedokončil.