stana73

Máte nějaké zkušenosti s plněním pojistného,třeba pojištění neschopnosti splácet?

Nejlepší odpověď
Sax1

V případě těchto dodatků je třeba mít na pamětí, že musíte mít na straně 4 splátky. Pokud totiž omarodíte či přijdete o práci tak to ten měsíc nahlásíte a pojišťovna 3 měsíce má na rozhodnutí splácet (POZOR po tuto dobu než dojdou splátky od pojišťovny musíte splácet vy) pojištění trvá pouze po dobu 1 roku od ohlášení neschopnosti splácet
tj. plní pouze 9 měsíců!

Další odpovědi
GM

Kamarádka vážně onemocněla, po 3 měsících jí pojišťovna uhradila zbytek půjčky, bylo to asi 80 tis., ale současně jí napařili pokutu 20 tis. za předčasné splacení.

květák75

Ahoj, já jsem pojištěná u https://www.in­siacare.cz/ a nikdy nebyl při plnění smluv žádný problém, tam samozřejmě vždy záleží na tom, u koho jsi pojištěná 😉

Anetkaprcka

Já popravdě mám už na sebe tolik pojistek, že to nestačím sledovat, možná by se to i dalo předělat, a za něco platit méně, ale moc tomu nerozumím.

Karelonizil

Zkuste se podívat na portál https://www.muj­dok.cz/, kde můžete všechny vaše pojistky nahrát, a získáte k nim online přístup, navíc když se někde objeví možnost výhodnějšího pojištění, tak Vás na to upozorní.

Anetkaprcka

Za to se pak něco platí? když se tam zaregistruji?

Karelonizili

Ne ne nic za to neplatíte, celá služba funguje zdarma, můžete z toho jen získat.