Kadee

Máte nějaké zkušenosti s nalepovacíma řasama?

Chtěla bych to někdy zkusit, ale ani nevím, jaké řasy koupit, jestli je víc druhů…A už vůbec, jak je pak nalepit…Jestli máte nějaké zkušenosti, tak poraďte prosím

Nejlepší odpověď
iceT

U každé krabičky s nalepovacíma řasama je návod na použití.Řasy vypadají hezky,ale moc dlouho nevydrží,teda aspon mě ne.Nejsou moc vhodné na denní nošení,jen tak na večer.
http://vision­veronika.blog­.cz/0609/nale­povaci-rasy
V odkaze je toho mnohem víc:

Další odpovědi
Džuls

Ahoj.
Podľa mňa je v tomto prípade lepšie zájsť do nejakého kozm.salónu,kde ti to nalepia. Nie je to finančne náročné a hlavne je to kvalitnejšie, ako keď si to nalepíš sama.
Ja mám celkom dobrú skúsenosť s trsami-čiže len s kúskami rias, ktoré si pomocou pinzety a lepidla nalepíš jednoducho. Tieto riasy však nevydržia dlho-ak si nebudeš dráždiť oči-tak max.také 2–3 dni.

pokazdejinak

Pokud vám jde o přirozený vzhled, nenápadné prodloužení a zahuštění taky bych šla radši na kosmetiku, pokud jde taky trochu o srandu, klidně si kupte ty v krabičce – hustší jsou vidět víc než ty prodlužovací.
Lepí se přiloženým lepidlem, nikdy si nekupujte nějaké samodržící, ty fakt nedrží. Nejdřív si nanečisto vyzkoušejte pozici řas, kam přesně si je přilepíte – ne moc k vnitřnímu koutku a jestli vám na vnějším přečuhují, opatrně zastřihnout:) Malinko lepidla naneste na hranu řas, zavřete oko a přilepte na víčko těsně nad svými řasami (aby nebyla moc velká mezera). Je lepší začít u vnitřního koutku směrem k vnějšímu. Stejně přilepte na druhé oko, namalujte svoje řasy řasenkou, příp. zamaskujte mezeru oční linkou a vyražte do světa :)
Vzhledem k tomu, že řasy se lepí až jako poslední tečka, na nalíčené oči, a oprava tedy může být problém, doporučuji celou proceduru vyzkoušet dopředu, taky si zkusíte, jestli vás po hodině nošení nebudou pálit oči.

s-visage

mrkni na www.profiliceni.cz s touto kosmetikou pracuji, mají větší výběr řas, trsů i kvalitních lepidel za super ceny. Nejlépe drží lepidlo Mastix. Na jejich stránkách najdete i článek o správném nanášení umělých řas ;o)

Zdroj: www.profiliceni.cz