Complex

Máte nějaké zajímavé zkušenosti s hledáním práce?

Nejlepší odpověď
Kepler

Tak na tohle jsem já byl kadet! Zvláště když jsem po zániku firmy měl už po padesátce – absolutní nechytačka! Až jsem narazil na americkou firmu, která vyráběla průmyslové rozbušky. Bylo to jako ve snu, tam si starších zkušených technických a vedoucích pracovníků vážili a nabídli mi velice slušný penis! Na malé české poměry neskutečné.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… ne, práci jsem nehledal, ta si mne našla (a zatím stále) nachází sama … jo, týká se to i zaměstnání, jestli si to měl na mysli …

led

Najzaujímavejšie situácie vznikajú, keď na pohovore je potenciálny zamestnávateľ vami nadšený a potom „nazrie do čiernej knihy“ (tie „zoznamy zakázaných“ stále existujú, aj keď sa to tají) a pošle vám dopis s odmietnutím.
Krásna situácia vznikla na Úrade práce, keď 50 ročnej objemovo silnejšej uchádzačke ponúkli miesto tanečníčky v balete. Ten smiech bolo počuť až na druhej strane mesta.

hapiky

V současné době se spíše hledají zaměstnanci!

nyjono

Práci nehledám, Zato hledám kolegy – spolupracovníky a to také nemohu najít.
Peníze, to by chtěli všichni, ale zodpovědný přístup, to už ne. Raději málo peněz a málo práce a zodpovědnost žádnou.

nyjono

Keplere, přesně jsi to vystihl. Dnes si téměř nikde neváží zkušeností.
A ty jsou nenahraditelné a taky efektivnější než teoretické mládí.

hapiky

Kepler: Tak to muselo být opravdu hodně humorné, když ti nabídli slušný penis!

Mc Merkurion

… to víš, amíci …