Avatar uživatele
Complex

Máte nějaké zajímavé zkušenosti s hledáním práce?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Kepler před 1883 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Tak na tohle jsem já byl kadet! Zvláště když jsem po zániku firmy měl už po padesátce – absolutní nechytačka! Až jsem narazil na americkou firmu, která vyráběla průmyslové rozbušky. Bylo to jako ve snu, tam si starších zkušených technických a vedoucích pracovníků vážili a nabídli mi velice slušný penis! Na malé české poměry neskutečné.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… ne, práci jsem nehledal, ta si mne našla (a zatím stále) nachází sama … jo, týká se to i zaměstnání, jestli si to měl na mysli …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Najzaujímavejšie situácie vznikajú, keď na pohovore je potenciálny zamestnávateľ vami nadšený a potom „nazrie do čiernej knihy“ (tie „zoznamy zakázaných“ stále existujú, aj keď sa to tají) a pošle vám dopis s odmietnutím.
Krásna situácia vznikla na Úrade práce, keď 50 ročnej objemovo silnejšej uchádzačke ponúkli miesto tanečníčky v balete. Ten smiech bolo počuť až na druhej strane mesta.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

V současné době se spíše hledají zaměstnanci!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Práci nehledám, Zato hledám kolegy – spolupracovníky a to také nemohu najít.
Peníze, to by chtěli všichni, ale zodpovědný přístup, to už ne. Raději málo peněz a málo práce a zodpovědnost žádnou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
nyjono

Keplere, přesně jsi to vystihl. Dnes si téměř nikde neváží zkušeností.
A ty jsou nenahraditelné a taky efektivnější než teoretické mládí.

před 1882 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hapiky

Kepler: Tak to muselo být opravdu hodně humorné, když ti nabídli slušný penis!

před 1883 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… to víš, amíci …

před 1883 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek