Lucie23

Máte nějaké zábavné zážitky z cestování?

Je jedno, jestli cestujete autem, vlakem, letadlem, blízko nebo daleko. Zajímají mě zajímavé a zábavné zážitky, které se vám při cestování mohou stát. =)

Dodatek: Byla bych ráda za odpovědi na otázku. Vícekrát lidé komentují spíše, proč sem otázku dávám nebo moji češtinu. Byla bych radši, kdyby se tito lidé spíše opravdu zaměřili na to, co člověk potřebuje vědět a ne na zbytečné komentáře, které ostatní akorát odradí. Omlouvám se, jestli to zní nepříjemně, ale opravdu už nevím, jak těmto komentářům mám zabránit, a tak to zkusím aspoň tímto způsobem. Pokud chcete odpovídat na něco jiného než přímo na otázku, prosím použijte diskuze.

Nejlepší odpověď
gecco

Ano, mám…
Spousty…
😉

Další odpovědi
quentos

Podobně jako u ostatních – vydalo by to na knihu… teď honem, kterej vybrat… mám je většinou i sepsané, ale na několik stránek A4 – to by se sem nevešlo…
Alespoň jeden za všechny. Studoval jsem v Brně, což bylo od mého bydliště cca 200 km, a na víkendy jsem jezdíval domů. Jenže co čert nechtěl, jednou v neděli mě chytly střevní potíže. Maminka to elegantně vyřešila tím, že mi s sebou dala placatku slivovice – kdyby bylo nejhůř, měl jsem si cucnout.
To ovšem netušila, že ji preventivně za cestu vyžahnu celou. Ale účel splnila – bylo mi krásně a střevní problémy pryč… z nádraží jsem pak poslal rozjařenou esemesku, o níž jsem netušil, že ji mamka bude mít uloženou ještě několik měsíců poté. Jak už to tak bývá, byla psaná téměř celá v „přesmyčkách“ a plná překlepů… okamžitě se dovtípila, co se stalo, a zhrozila se :{D> naštěstí jsem neobšťastňoval spolucestující žádnými výstřelky…

Agneta

Na nějaký humorný zážitek ze zahraničního cestování si teď narychlo nemohu vzpomenout, ale špičkovým zážitkem bylo jednou na návštěvě na vsi, když tamním sousedům utekl králík a ten volal na svoji ženu .....(…)…:DDDDDDDDD

Drap

Ano mám , nespočet. Ale knihu sem psát jistě nebudu.

anonym

Mezeru před otazníkem jste si mohla odpustit… Inu mám. Kupříkladu mne onehdy nenapadlo nic lepšího, než si splést jedlou rostlinu s jedovatou. Tož jsem pak musel dohledat všech 32 rozuteklých poutníků, kteřížto se mnou inspirovali. Nejednou jsem jim rval jídlo z úst. Také vzpomínám na méďu (hnědý – snad skoro 3 metry), kterýžto doloval jídlo z kalhot spojence, kterýžto ony kalhoty ještě stále nosil… Rovněž bylo zajímavé pozorovat, jak kdosi „lovil“ pijavice – nahý prošel jimi obývaným územím tuze nahý, načež je ze sebe házel do pytle. (Tento způsob jsem nehodlal napodobovat.)

anonym

Zážitků mám mnoho,ale vypisovat je sem,by bylo až příliš zdlouhavé.
Velký zážitek jsem měl,když jsem jel na euro96 do Anglie.
To bylo něco moc prima.

Agneta

.....to už si dnes ani nedovolím zopakovat…(už jsem to jednou psala):DDD