Lurius

Máte nějaké vzpomínky na události o kterých si nejste jist, í jestli se opravdu staly, nebo se vám o nich jen zdálo?

Jen mě zajímá jestli je to běžné že si třeba něco pamatuji z dětství ale nevím jestli to nebyl jenom sen

Nejlepší odpověď
Kepler

Ani ne, sny si moc nepamatuju a realita mě vždycky vrátí nohama na pevnou zem.

Další odpovědi
Drap

Nedě+lá mě problém rozeznat realitu od snů.

dubraro

Trochu jinak. O některých vzpomínkách si nedokážu rychle uvědomit, zda jsem je prožil, četl nebo snil.