Bramborek

Mate nejake ucinne pomucky, aby se vam lepe ucilo?

Kamaradky maji ruzny pomucky jako treba oboustranny papirky, kde maji napsany pojmy atd… znate nekdo dobrou pomucku, ktera vam pomaha se lepe ucit? Ze si to lepe a vice zapamatujete…

Odpovědi
arygnoc

celkom dobre mi pomáhala predstava otcových faciek.
a mnoho učiva si pamätám dodnes.

😉

jáára

oboustranný papírky neznám. volím OCB

gecco

Nejúčinnější je danou věc pochopit, ne se ji našprtat…
😉

Zbynas

Neučit se to nazpaměť, hlavně si všechno představit a nejlépe si k tomu vymyslet příběh.

luckáá

Mě nejvíce pomáhají zvýrazňovače, hlavně když se učím slovíčka. Nebo si určité téma trochu upravím podle sebe, a hned si to pamatuju. :)

bolak

Jednou až budou ty windowsácký brejle, tak poté předpokládám vývoj kontaktních čoček, a pak to bud paráda, při zkoušení uvidíš text napsanej třeba přímo na zdi a jen to budeš číst :)

da ny

Pro učení v hladoně alfa:
Na pzeňskýh VŠ kolují Modré magnety, máme je doma také
http://adhd.de­nicek.eu/rubri­ky/alternativ­ni-pristupy/cerebra-harmoni-heelios-modre
Některým vyučujícím bohužel nestačí, že žák či student látce rozumí a pochopil ji. Chtějí vše odříkat jejich „nadiktovanými“ slovy a to je pak tedy pech, kterému nutno vyhovět… ;)

Bramborek

Pro jáára: ty oboustranne papirky si kamardka vymyslela. Na jednu stranu napsala pojem treba fotosynteza a na druhou strucne vysvetleni..

jáára

Já sem to pochopil, ale ty asi ne. No nic, za pár let pochopíš

Bramborek

Uz jsem to pochopila