Máte nějaké tradice, které o půlnoci na nový rok každoročně dodržujete?

Máte nějaké rodinné tradice na oslavu nového roku? My jediné co děláme je, že si cinknem sklenicemi, popřejeme vše dobré do dalšího roku a tim to pro nás končí :( máte něco zajímavého, co se u vás stalo zajímavou tradicí než jen cinknutí sklenicemi?

Nejlepší odpověď
anonym

V naší rodině se musí na Nový rok obědvat čočka aby prý jsme měli dostatek peněz. Dosud má čočka stále jen svoje tradiční účinky, ale stále doufáme. :))

Další odpovědi
Lucijej

O půlnoci nic, ale hned brzy po ránu vstáváme a vyrážíme na lyže.

pusinka50

Bohužel nemáme a teď, co se odstěhoval syn, tak nemám a doufám, že se nepromění v tradici to, že budu Silvestra a celý začátek nového roku slavit v práci, jako dnes

Arya1

U nás je to každo ročně stejné – tedy cinknutí skleničkami. Žádné tradice nemáme.

Damiana

Jak jsem mohla zapomenout sakra – to bude tím, že to beru jako samozřejmost… Na Nový rok peču „tradičně“:-) chleba.
Už je venku z trouby, už voní po celém stavení, už na něj čeká máslo a sůl. Už se těšíme…:-)

Alesh

kua, kdo mi to smazal?