Romann1610

Máte nějaké své moto?Popřípadě jaké?

Nejlepší odpověď
Andělé

„Hledej lásku tam,kde ji ostatní nevidí.“
„Všichni jsme na jedné lodi“.
„Zapomen na vše zlé a jdi pozitivně vpřed“!

Další odpovědi
briketka10

píšu to to tady pořád beru den jako by byl můj poslední :D
a chovej se k lidem tak hezky, aby i oni se chovali k tobě :D

annas

Mně stále zní v uších refrén písně Jiřího Korna.

„Jednou je hůř, jednou je líp, život tě nejednou povznes i skříp, jednou jsi nic, jednou jsi král, zbývá jen jediné táhnout to dál .“

Damiana

Kdo chce – hledá způsob, kdo nechce – hledá důvod.
Řídím se tím celý život a platí to na stopro.

anonym

Smích je pro mě drogou. Smích je tím, čím žiju. A proto mě neserte a nechte SMÁT!

zzzzz

Nevím, zda to nazvat zrovna moto, ale proč ne. Carpe diem – užívej dne.

anonym

Život je krásnej, ale člověk musí být pořád trošičku nalitej! :D

Kohut57

Kdo jsme, odkud přicházíme, kam kráčíme? Spolu s Paulem Gauguinem si téměř permanentně kladu tuto otázku. Je to takové naše motto.

johana 56

Díky za každý nový den.Jaký bude záleží už jenom na mně.

led

Moto nemám, len elektrobicykel.
Ale motto ano: „Vždy s úsmevom“
PS.
vidíte ten maý rozdiel medzi moto a motto?
Doplňuji:
oprava: malý rozdiel

Hlada

Všechno je jinak.

Amie

Teď nebo nikdy. – Zatraceně hodně to platí, když se mi nechce vstát :)

Ravenne

Když ti něco nejde, vem si na to větší kladivo.