Sarrow

Máte nějaké srdcové záležitosti pro vás natolik výjimečné, že jste se ani nepokoušeli hledat něco podobného?

Ať už jde o drobnost nebo něco většího?

Odpovědi
Malvína

Velmi zajímavá otázka a ač se to nemusí zdát, je poměrně těžké na ni odpovědět v krátkosti. Obecně mám ráda kvalitní věci, můžeme říct, že si do jisté míry potrpím i na luxus. Vezmeme-li jako první kategorii potravin a pochutin, jako první vystřelím sirupy Monin, které miluji a jiné sirupy neberu. Nenašla jsem žádný jiný jim rovný. Taky mám ráda grepové nápoje, ale po prozkoumání trhu kupuji jen od značky Cappy a Rauch. Zmrzlina je nejlepší od 2AD a Dolce Italia, obojí mám bohužel z ruky, takže se mimo dovolenou spokojím s místní, ale nedá se srovnat. Když opravdu ujedu na sladkém, všechny sladkosti Kinder bych byla schopna sníst na kila. Ještě nezapomenu na Rio Mare tuňákový salát. Ale jedině ten s fazolí Mexicano. Jiný nikdy nekupuji.
Z elektroniky je to můj milovaný iPhone. Co jsem si ho koupila, o jiném telefonu jsem nepomyslela. Spokojenost po všech stránkách.
V oblečení mám jeden pro mě významný kousek. Musím říct, že jsem nikdy nebyla obdivovatel doma vyráběných a vylepšených kousků oblečení. Batiku přímo nesnáším. Ale dostaly se ke mne jednou Levis rifle. Zvonáče. Můj styl ne-e, vyhodit by byla Škoda. Inu, ušmikla jsem je na kraťasy, popadla do ruky savo, sem tam vytáhla nit a světe div se, moje nejoblíbenější kraťasy několik let. Jsou stále ve výborném stavu, ale nikdy jsem už nenašla hodně podobné, pohodlné. Takže si je šetřím, aby mi vydržely co nejdéle.
Co se cestování týká, asi tady nikoho nepřekvapím svou nejmilejší destinací – Mariánky. Navštívila jsem více lázní, no, nikde to nebylo tak nádherné. Naprostá slast pro mou duši a mé oči. Od doby, co jsem tam byla poprvé, na moře jsem zapomněla. Cíl mé každoroční dovolené naprosto jasný. Už nehledám jiné útočiště, jinou oázu klidu. Našla jsem to pravé ořechové a přála bych všem, aby našli místo, kde naprosto vypnou, nic neřeší a užívají si. Někdo takové místo muže mít za barákem, já si holt pojedu 300km, ale stojí mi to za to. Pokaždé. 🙂