dust8

Máte nějaké rady jak se zachovat bez hospitalizace u člověka, který je pod vlivem halucinací a bludů?

Jde o člověka s alzhaimerem.

Odpovědi
nyjono

Jaká je souvislost mezi Alzheimerem a bludy s halucinacemi?

https://www.mo­jezdravi.cz/zdra­vy-zivotni-styl/jak-poznat-ze-mate-alzheimera-priznaky-alzheimerovy-choroby-2042.html

A myslíš, jak se k takovému člověku chovat? Nebo jak se zachovat v nějaké situaci? Jaké?

A z jakého důvodu má ty halucinace a bludy?

Edison

Já jsem bez hospitalizace pořád. Ale taky mi přijde, že spousta lidí kolem mě maj halucucanice a bludy. Pokud mě to neotravuje, je to jejich věc.

Dochy

konzultovat s oštřujícím lékařem, nebo osobou postiženému blízkou…

Rokio

Nejdříve zjistit, jestli se skutečně jedná o halucinace a bludy. Mohly by být ty hlasy buďto reálné, nebo by si mohla ta osoba uvědomit, že nejsou reálné pokud opravdu reálné nejsou. Dobré je proto najmout raději kontrarozvědku a vymlouvače a pokud vymlouvači selžou, nebo kontrarozvědka zjistí, že ty hlasy neexistují, tam je vhodné odkázat toho člověka na odbornou pomoc.