dust8

Máte nějaké příbuzné se kterými jste se už více jak deset let neviděli?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

Další odpověď

… ano, i déle …

Další odpovědi
Arne1

Ano, protože...

Někteří jsou už moc moc moc daleko, za řekou Styx.

Drap

Ano, protože...

Je jich dokonce celá řada. Pocházím z poměrně široké rodiny. A celou řadu bratranců, sestřenic jsem viděl jednou dvakrát v životě a jejich děti a vnuky třeba vůbec neznám. Problémem také je velké rozptýlení rodiny. Přes Německo, Turecko, Slovensko, USA, Anglie a zbytek je každý na jiném konci republiky. Se spoustou takovýchto příbuzných neudržuji ani písemný kontakt.

ElonMusk

Ano, protože...

Hufnágl

Příspěvek smazán administrátorem.