Avatar uživatele
CalmPoint

Máte nějaké praktické tipy, jak mít kvalitní spánek za teplých nocí?

Máte nějaké vychytávky, jak lépe usnout v parném počasí? Děkuji.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? EKSOT123, Hofmanm před 9 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
da ny

Neznám ten problém 😉
V zimě nebo v létě, spím, jako mimino.
I v horku, vždy přikrytá (někdy slabší dekou).
https://aktin­.cz/jak-mit-kvalitni-spanek-i-v-letnich-horkych-dnech?srsltid­=AfmBOoq8WRfU­PeW3rGKAJcd35ZtKmg6qS­mEWOOW0FJ9DLqx8oM­L9fYEO
https://www.vys­pimese.cz/blog/jak-usnout-v-horku--osvedcene-tipy--nejen--na-leto/?srsltid=­AfmBOoreAmfkJAu­ytrzWBNfS77VY­WEbD_FSjJqaudbZQ5vWFn0fz­UESP
https://www.ma­tracenamiru.com/new­s/poradime-vam-jak-mit-kvalitni-spanek-i-v-horkych-dnech?srsltid­=AfmBOorOGlx9N9CTZT9a­z6R2OOvRXBPQPjy­prW1cNJgnbaWHTCTbAs­BY
https://www.in­spamed.cz/2024/07/­16/co-muzeme-udelat-abychom-lepe-usinali-behem-horkych-letnich-dnu/
Komu chybí Mg, potí se v noci, jako vrata od chléva, může mít i děsivé sny (křeče v nohou a cukání očního víčka, je to nejmenší, co ho může potkat. Pro přisvojení Mg, musí být i dostatek Ca, Fe a některých vitamínů.

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hofmanm

Mně teplé noci vyhovují… Nesnáším spát v zimě, i v létě mám na sobě deku. Jinak nevím, zkus klimatizaci, nějak si zchladit deku, polštář…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Ted jeste nejsou takove teploty, aby se nedalo v noci spat. Bude hur!!
K tomuto ucelu mame zimni a letni prikryvky i povleceni.
Ted se dokonce prodavaji muselinove deky – takove ty jemne materialy pro miminka!
Pokud bydlite nekde v nejvyssim patre panelaku, doporucuji instalaci klimatizace. Nemusis ji nechat bezet celou noc, ale muzes si predchladit mistnost.
Podle predpovedi bude hodne parne leto, tak mame cas, se na to pripravit.
Pri soucasnych teplotach je prijemne, spat pri otevrenem okne.

Upravil/a: cappuccino

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Jedna z možností je taky zapracovat na sobě samém. Shodit nějaká ta kila navíc, protože tuk je vlastně také dobré topeníčko. 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Justin1

Doporučuji mít otevřené okno a v něm síť proti hmyzu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
da ny

CalmPoint
Na ty horké letní dny se téměř těším 😉
V té městské, cihlové „ledárně“, mi nebude zima …
Trochu horší, to asi bude venku (na slunci se neopékám), doma je pak Ok.

Avatar uživatele
Hofmanm

(hvězda otázce je omyl)

Nový příspěvek