Neznám ten problém 😉
V zimě nebo v létě, spím, jako mimino.
I v horku, vždy přikrytá (někdy slabší dekou).
https://aktin.cz/jak-mit-kvalitni-spanek-i-v-letnich-horkych-dnech?srsltid=AfmBOoq8WRfUPeW3rGKAJcd35ZtKmg6qSmEWOOW0FJ9DLqx8oML9fYEO
https://www.vyspimese.cz/blog/jak-usnout-v-horku--osvedcene-tipy--nejen--na-leto/?srsltid=AfmBOoreAmfkJAuytrzWBNfS77VYWEbD_FSjJqaudbZQ5vWFn0fzUESP
https://www.matracenamiru.com/news/poradime-vam-jak-mit-kvalitni-spanek-i-v-horkych-dnech?srsltid=AfmBOorOGlx9N9CTZT9az6R2OOvRXBPQPjyprW1cNJgnbaWHTCTbAsBY
https://www.inspamed.cz/2024/07/16/co-muzeme-udelat-abychom-lepe-usinali-behem-horkych-letnich-dnu/
Komu chybí Mg, potí se v noci, jako vrata od chléva, může mít i děsivé
sny (křeče v nohou a cukání očního víčka, je to nejmenší, co ho
může potkat. Pro přisvojení Mg, musí být i dostatek Ca, Fe a některých
vitamínů.
Upravil/a: da ny
| 0 Nominace Nahlásit |
Mně teplé noci vyhovují… Nesnáším spát v zimě, i v létě mám na sobě deku. Jinak nevím, zkus klimatizaci, nějak si zchladit deku, polštář…
| 0 Nominace Nahlásit |
Ted jeste nejsou takove teploty, aby se nedalo v noci spat. Bude hur!!
K tomuto ucelu mame zimni a letni prikryvky i povleceni.
Ted se dokonce prodavaji muselinove deky – takove ty jemne materialy pro
miminka!
Pokud bydlite nekde v nejvyssim patre panelaku, doporucuji instalaci
klimatizace. Nemusis ji nechat bezet celou noc, ale muzes si predchladit
mistnost.
Podle predpovedi bude hodne parne leto, tak mame cas, se na to pripravit.
Pri soucasnych teplotach je prijemne, spat pri otevrenem okne.
Upravil/a: cappuccino
| 0 Nominace Nahlásit |
Jedna z možností je taky zapracovat na sobě samém. Shodit nějaká ta kila navíc, protože tuk je vlastně také dobré topeníčko. 🤷♂️🤷♂️🤷♂️
| 0 Nominace Nahlásit |
CalmPoint
Na ty horké letní dny se téměř těším 😉
V té městské, cihlové „ledárně“, mi nebude zima …
Trochu horší, to asi bude venku (na slunci se neopékám), doma je
pak Ok.