Angi-Shy

Máte nějaké nápady za zparodování značky mobilu?

Do anglicky psanýho komixu chci dát nějak vtipně upravenou značku mobilu, třeba jako ve Futuramě z iPhonu udělali eyePhone protože to zaváděli do oka.
U mého komixu o nic extra nejde, jen o vtipně zmeněn název a třeba aby to v angličtině trochu i něco znamenalo.. nějaký nápad?

jáára – potřebuju anglicky „zkomolenou“ značku aby to v tom jazyce chápali, nějakou známou značku. Ale dobrej nápad vyhledat čínský nápady, ale ti asi nebudou mít vtipně zkomolený značky

Nejlepší odpověď
štamgast

Sacksung, Peeple, El Gí, Sonic Erikson, Noobia, BlackCurry, Autorola, THC, Huaway, Miesens, Talcatel…
Snad si vybereš :) Na zkomoleniny jsem expert.

Další odpovědi
gecco

SumSung, PandaSonic, AhmedSon, Sonny, MotoTroll, iHome, iDone, Supple, Couple, LentMoo, SeeMen´s (SeeMen), …
___
Takovejch fťákovin je…
Proběhni si značky (a výrobce a typy…) mobilů – určitě umíš anglicky natolik dobře, aby tě v požadovaném kontextu něco napadlo…
😉

jáára

A jakej výrobce by to měl být?

Známe Leninovo; prDELL; THC… Tak já nevím, třeba vyber z čínských značek. Číňani maj na komolení známých značek patent.

bolak

To THC mně napadlo taky, pak ještě místo SAMSUNG tak Shang Tsung (z Mortal Kombatu), možná by mohl ten mobil dělat i nějaký fatality > https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ZcxNgmwvb1g