Angi-Shy

Mate nejake napady na zajimava jmena pro potkanky?

Brzy budu mit dva novy potkanky a stale premyslim nad jmeny tak me napadlo dat zde prostor pro vasi predstavivost :)
Shanim dve klucici jmena ktera by znela exoticky a celkove zajimave nebo vystizne k jejich vzhledu, napriklad jeden z byvalych potkanku se jmenoval jednoduse moncicak kvuli hunatemu a extreme roztomilemu vzhledu, jedna moje myska se jmenovala méďa, nase kocky napriklad kukacka(ma velky kukadla), ci marcelo (z nejakeho duvodu mi toto jmeno zni zvlastne) a fascinuji me i vlastni vymyslena jmena. Premyslim ze jeden z potkanku by se jmenoval Pimpim nebo Damien, take mi toto jmeno zni zajimave ale stale si nejsem jista.
Udavam jen priklady pro orientaci.
Potkanci budou tohoto typu:

Siamsky cernooky dumbo http://www.sit­hrattery.com/i­mages/Jesmin/Dan­te.jpg

Modry velvetyn dumbo http://abratte­ry.weebly.com/u­ploads/1/4/3/2/14­329104/1384804261­.jpg tohoto bych pravdepodobne pojmenovala jako damien pokud nenajdu hezci jmeno.

Budu rada za vase napady :) zkousim i ruzne generatory jmen ale zatim nic extra :D

mohla jsem čekat že se na týhle stránce dočkám odpovědí tohoto typu uplně mimo pointu, co jsem uvedla…

Odpovědi
Kelt

V jedné pohádce, kterou jsem sice neviděl, ale vím, že existuje "Jmenuje se to tuším Zlatý klíček, vystupuje Krysa Šušara.

tatanka

Pat a Mat

dejavu

Uriáš a Imrich

zjentek

Příspěvek smazán administrátorem.