annas

Máte nějaká mudrosloví, jimiž se v životě řídíte, jimž se případně zasmějete apod.?

Dnes mě zaujala definice Archimedova zákona:
Váha soudruha soudruhy nyní pototopeného, rozhodně neodpovídá váze soudruhů soudruhem kdysi vytlačených…

Líbí se mně Murphyho definice počítače:

Murphyho popis osobního počítače
Hardware – Ty části počítače, do kterých můžete kopnout.
Software – Ty části počítače, které nefungují.
Pevný disk – Ta část počítače, která „zatuhne” v nejméně vhodnou dobu.
Přídavná zařízení – Díly nekompatibilní s vaším počítačem.
Tiskárna – Součást výbavy počítače, která se ucpe, jakmile se nedíváte.
Napájecí kabel – Ta část počítače, která je příliš krátká.

Holt, furt se krade a furt je z čeho… Jak ještě dlouho?

Co vy na to?

Nejlepší odpověď
dudu

I když je zeměkoule kulatá, souloží se za každým rohem.
V životě lidském se odehrávají všelijaké katastrofy, ale největší katastrofa je narazit na vola.
Prdel nemá panty a přesto se zavírá.
Všichni kradou, ale nikde nic nechybí.
Pythagorova věta: Lomikare Lomikare toho bohdá nebude, aby se těleso ponořené do kapaliny rovnalo součtu čtverců nad oběma odvěsnami.
Odkdy platí Archmidedův zákon?… To nevím, ale od tohoto data se romům v Čechách začalo dařit podstatně hůř.

Další odpovědi
barnajka

Před pár dny jsem četla moudro, nad kterým jsem se musela zasmát, jak je pravdivý:

„Matka hlupáků je stále těhotná.“ :)

=============­================

A pokud se některým moudrem opravdu řídím, pak je to výrok Vlasty Buriana:

„Ještě se nestalo, že by to nijak nedopadlo.“

=============­================
A ještě slavná hláška Jana Eskyma Welzla, kterou pronesl při dobývání Sibiře:

„Prondu-prondu. Neprondu-neprondu.“

Nebyla jsem si jistá, jak přesně to s tím Welzlem bylo, ale podařilo se mi to na netu najít. Zajímavý příběh :))
http://www.eskymo-welzl.cz/cesta-sibiri

hanulka11

„Ať to stříhám jak to stříhám ,pořád je to krátký“

anonym

Jiří Žáček:Neztrácejte hlavu,kdo to má po vás uklízet!Vzkaz pro českého Honzu ve světě:Jdeš-li světem s holou řití,
nevěř všemu,
co se třpytí!

briketka10

co zaslechnu v rádiu, třeba život je peklo..

fcoop

Milostný trojúhelník může existovat jen tehdy,
když je jeden úhel tupý.
_____________­_________________

Moudrost nepřichází vždy s věkem. Někdy věk přichází sám.
_____________­__________

Je odsouzeníhodné, když se sportovci opíjejí.
Na druhou stranu je dobré a chvályhodné, kdy opilci sportují.
_______________

Je těžké být debilem, protože konkurence je veliká.
________________

Když je vám vaše milovaná nevěrná a vy se chystáte skočit z okna,
uvědomte si, že vám nasadili parohy, a ne křídla
_____________­_________

I ženatý může být šťastný.Jen se to nesmí dovědět manželka.
________________

Já jsem vám to říkal(epitaf na hrobě hypochondra).
_____________­________

Když láska prochází žaludkem, tak kde potom,proboha končí?
________________

Bůh miluje ateisty,protože ho neobtěžují svými problémy.
_____________­_________

Nic tak nekrášlí ženu, jako pár koňaků v žaludku muže.
___________________

Při stárnutí se mužům zmenšuje mozek a zvětšuje prostata.
_______________

Život začíná,když chcípne pes a děti vypadnou z domu.

annas

Barnajko, děkuji. Něco znám od manželky Welclova vnuka. Pracovala jsem s ní.

barnajka

Opravdu? To je úžasný!! Já o rodině ‚Eskyma‘ nevím vůbec nic a přiznám se, že i o samotným Welzlovi mám jen útržky informací, co se ke mě donesly většinou náhodně. Nikdy jsem se jeho osobností nezabývala víc, ale co jsem se teď dívala na ten web, mám pocit, že to musel být zajímavý člověk. Určitě se na něj někdy zaměřím :)