FlAsh_7

Máte něco, co ostatní ne?

Odpovědi
nyjono

Jistě. Třeba můj pes je kříženec a protože nikdo neví čeho, asi takového nikdo jiný nemá.
A když si něco vyrobím, taky to pravděpodobně nikdo jiný mít nebude. Ledaže by to do detailů okouknul a vyrobil to úplně přesně stejně.

Kelt

Noviny z Indonézie, z Izraele, z Jižní koreje, z Japonska, z Irska, z Malajsie, a knížku v irštině. A taky schopnost vytočit manželku několika otázkami.

Rokio

kladné věci: vysoké výnosové procento u mých investic (snadno překonám inflaci), Fallout 3 a GTA San Andreas v české krabicové verzi (to už je docela vzácnost), zisk z loterie (více jsem v loterii vyhrál než prohrál) a velká štědrost
záporné věci: pseudohalucinace a pseudoiluze (akustické a vyjímečně vizuální) a vzácná forma poruchy autistického spektra

dudu

Genetický kód zděděný po předcích podle něhož zatím sedm desetiletí funguje moje tělesná schránka.

Drap

Ano mám, dokonce celou řadu takových věcí.

Edison

Víš, co je jedinečnost? Každý je jedinečný a má něco, co ostatní ne. Tak funguje příroda.

marci1

Mám jedinečné otisky prstů a jelikož nemám dvojče, jsou jediné na světě. 🙂

Lgee

Mozek.

zjentek

Dudu, ale seš si doufám vědom, že to jednou fungovat přestane. Nebuď taková „vyplašenka“ bejku, nebo si snad myslíš, že toto pravidlo platí jenom pro tebe? Jo a až mně tady budeš nechávat message, tak v něm PROSÍM vynech obvyklou osobní důležitost a místo toho se vrať o tři řádky vejš, k první větě! (;

Rokio

Marci: Ani dvojčata nemají stejné otisky prstů.