zjentek

Máte něco, co nemá nikdo jiný na celém širém světě?

Nejlepší odpověď
aliendrone

No jéje, nebudu vypisovat seznam, bo bych se upsal xmrti (jsem pověstný svými „extrabuřty“, jakkoliv jsou přinejmenším z poloviny NEÚMYSLNÉ)! ;) :)

Kupříkladu mám 2 sourosemetriky takové, že mít je ty, tak už NIKDY nebudeš potřebovat holiče. A to jsem ještě ani nezačal… ;) :D :D

Další odpovědi
dust8

Originální otisk prstu.

marci1

Svoje originální myšlenky! 🙂

Justin1

Hesla ke všem mým účtům mám určitě jenom já.

Kepler

Oční duhovku . nezaměnitelný originál. Pak mám ještě podezření na svá hovínka, každé ráno voní jinak.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Justin1

aliendrone: Ano, domnívám se, že nikdo jiný nemá úplně všechna moje hesla, ale zapomněl jsem na Chucka Norrise, který dokáže všechno.

aliendrone

Justin1>>> NN, ty se jen DOMNÍVÁŠ, že ta hesla máš jen ty. ;) :D :D