Máte nebo znáte kuchařku podle krevní skupiny?

Nejlepší odpověď
annas

Měla jsem ji, ale moc mně nevyhovovala. Tak jsem ji dala známé. Už si přesně nepamatuji, které pokrmy jsem měla zakázané a které doporučené. Ale ty doporučené jsem nesnášela, nedoporučené naopak.
Pak jsem někde četla, že to není pravé ořechové. Každý je jiný, takže třeba jiným zakázané poživatiny nevadily.

Další odpovědi
Děda Louda

Kuchařek znám několik, ale rozlišuji je podle jmen, nikoli krevních skupin.

ReHu

Znám, ale moc mi to nevyhovovalo.
A také jsem slyšela několik názorů, že to je zase tahák na peníze. Bylo tam mnoho důvodů z jakých důvodů to není to pravé a proč někdo píše a vydává takovéto bláboly.

anonym

Uz je lepe?

anonym

děkuji Iliines ano už je to lepší,teploty už jsou menší nevím jestli pomohl ten citron,ale zábaly určitě,jste moc hodná