www

Máte, nebo měliste dnes také problémy s přihlášením (heslem) zde? Já totiž ano ☹.

Nějak jim to blbne víc a víc.
Doplňuji:
Děkuji všem za odpovědi!
Už mne to zde začíná jaxi sr… ☹.

Nejlepší odpověď
Drap

Já ano. Jsem přihlášen trvale. Přitom ráno jsem se musel přihlásit. Nešlo to. Hlásilo špatné heslo. TZkoušel jsem změnu hesla. Pokaždé hlásilo změna se nezdařila. Asi po dvaceti pokusech se podařilo přihlásit původním heslem . Ono je těch věcí více, co fungují špatzně nebo vůbec.

Další odpovědi
Lucijej

Už se mi stalo, že mi to hlásilo, že mám špatné přihlašovací údaje, ikdž jsem si byla naprosto jistá, že jsou správné. Tak jsem si změnila heslo (dala jsem úplně stejné) a od té doby dobrý.

briketka10

před chvilkou to nešlo a včera byl výpadek asi na hoďku !
štve mě to !!
ale přihlášení mám v poho jen mi to hlásilo server error..

terry

Ne.

anonym

Dnes ne,bylo to v pohodě.

Damiana

Také to po mně chtělo pokaždé nové přihlášení. Už docela pruda! ☹

led

A to som dnes chcela adminov pochváliť za rýchle pripojenie a fungujúce prihlásenie už od rána…
Asi sa hranica od Slovenska otvorila a od Čiech zatvorila…

hanulka11

také mám zde trvalé přihlášení a překvapilo mne, že jsem byla odhlášená – prostě pořád se něco děje ,co by nemělo být ............