Illines

Mate-nastenku snu?

Myslite ze je dobre mit stale na ocich svuj sen?Treba na nastence si stale pripominat,co si preji.Muze to fungovat ,kdyz magnetizuji si prani?

Nejlepší odpověď
annas

Návod na to, jak si nástěnku vyrobit.
http://www.luxury-territory.cz/si­te/budovani-snu/jak-budovat-sny/nastenka-snu

Nikdy jsem o nástěnce neslyšela, ani bych si ji na zeď nepověsila. Sny si pamatuji jen výjimečně. Občas si uvědomuji, že se mně zdálo o vodě, dřevě, hlíně apod. – podle činské medicíny tyto jednotlivé „složky“ vypovídají o nevyrovnanosti energie určitých orgánů. Někomu to možná bude připadat směšné, ale opravdu to funguje.
Doplňuji:
Zmínila jsem se jen o snech ve spánku. V reálném životě mám sny, některé se mně splnily, jiné nikoliv. Snít se dá o čemkoliv, některé sny jsou však spíš mým přáním, v posledním době neuskutečnitelným. Zjišťuji, že i bez jejich splnění se dá žít, protože pouze sny, které se nikdy nevyplní, jsou věčné.

Další odpovědi
hanulka11

Sny si snažím plnit a docela se mi to daří, ale nemám to nikde napsané ,jen si své sny nosím v sobě .....

možná se ti to povede …vše se má vyzkoušet,ale lépe si za svým snem tvrdě jít

dudu

Určitě ano, ovšem také pamatuji nástěnky typu: „Soudruzi, pětiletku splníme za čtyři roky“. Rovněž „Zásady plánovitého řízení“ se v ekonomických modelech minulého režimu neosvědčily. Jistěže je správné jít za svým snem – raději snad cílem, ovšem ne za každou cenu.
Je třeba koukat nejen stále vpřed, ale též do stran, kde se nacházejí bližní, které bych měl šetrně minout,nikdy však odrovnat.
Mám často pocit, že to dnes není zrovna preferovaná praxe.
Doplňuji:
Se zájmem si porovnávám spektrum pohledů v nazírání na publikované názory. Vedle sebe se zobrazují rozdíly plynoucí z pojetí událostí a věcí buď humanitního nebo ekonomického směru. Přesto jsem si jist, že v základním pojetí se nerozcházíme. Naopak většinou postupně dochází ke shodě.
Občasné „handrkování se“ o meritu věci pak považuji jen za koření dialogu, který zde permanentně a rády vedou osoby mírně závislé na těchto stránkách. A to je určitě dobře.

Drap

Pokud mám zcela jasno co chci, nepotřebuji nástěnku. Nosím si vše stále v sobě.

terry

Jasně 🙂. Už léta 🙂.
S nástěnkou jde všechno líp.

ReHu

Illi, mám a už několik let.

Je dobré mít své sny před očima. Pokud na ně jen myslím, stvává se, že na ně zapomínám.

A o poznání se rychleji plní. Mám to ověřené 🙂.

A…jaký je tvůj nej sen? (pokud to není tajné)

Illines

Rehu , ahoj – mam potize se zdravim a tak s tim bojuji ,to je jeden sen jak prekonat nemoc a druhy sen , cestovani.

ReHu

To ti přeji brzké uzdravení. Myslím, že s jarem půjde vše líp 🙂.
Měla jsem potíže s PC a někam se mi ztratila tvá mailová adresa, můžeš se mi ozvat? R.