Máte nařezány větvičky třešně,zvané Barborky?!

Nejlepší odpověď
hanulka11

Byla jsem před chvílí, ale pouze zlatý déšť, ale je krásný když rozkvete – připomíná mi to teplo- jaro

Další odpovědi
Illines

Ano uz mam,tresen i zlaty dest ,kazdy rok neopomenu.

briketka10

nařezala bych si, ale u nás to všechno nějakej blbec
vykácel, nevěděl o jaký strom a keř se jedná, no co na
to říct :((
Doplňuji:
nebude vadit kočička a vrba ??

Katusa

Asi desetkrát jsem na barborku během dne pomyslela, ale než jsem došla na zahradu ke stromu, začla jsem dělat něco jiného a na trhání jsem nakonec zapomněla. Trhaná dnes by již nebyla ono-ta už mi neprozradí, zda se příští rok vdám, či ne…

Illines

Briketko,neva­di,muzes klidne.