Znk

Máte nápady na podnikání?

Mate nekdo napady na podnikani ve meste s 7000 obyvateli?

Odpovědi
Rokio

Důležitý není jenom způsob podnikání, ale také výše kapitálu a riziko. Podnikání, které nepotřebuje moc vysoký kapitál, je například holičství, jednota, malá pekárna či ne moc velké řeznictví. Domnívám se, že jednota je poměrně bezpečné podnikání, pokud ve vesnici v současné době není žádná jiná. Ostatní jsou tak středně rizikové.

Kdybych byl ale na tvé místě, založil bych si kancelář finančního poradce. Je to sice vesnice, ale lidé na vesnici nejsou moc finančně gramotní, takže si myslím, že tento způsob podnikání by měl úspěch.

brillant

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=nápady%20na%20pod­nikání

quentos

To nemyslíte vážně, že ne – my vám máme vymyslet, čím se budete živit?
Hádám, že s pravidelnými provizemi pro nás v případě úspěchu nepočítáte.

Správný podnikatel má tomu, v čem podniká, rozumět. A co my víme, čemu rozumíte?

Drap

Mám dokonce několik

GM

Mám, ale nepovím.

karfigol

Tak například provozování obchodu se značkovým zbožím, pokud se bude jednat o nákup věcí ze zahraničí, vyplatí se k tomu založit firmu v zóně volného obchodu jako mají na http://www.za­lozenioffshore­firmydubai.cz/

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.