mosoj

Máte nabíječku Aku i gelových?

Nedávno jsem zde o ní psal. Bude zase v prodeji.
Za tuto cenu je to bezkonkurenční nabíječka.

http://www.li­dl.cz/cps/rde/­xchg/lidl_cz/hs­.xsl/offerdate­.htm?offerdate=22500
Doplňuji:
Opravdu nemám žádný podíl na zisku Lidla !

Nejlepší odpověď
Jikra

Zítra pro ní švihám co mi moje stará lýtka dovolí.

Další odpovědi
anonym

Nesporně dobrý tip, leč… Vložils příliš neutrální a věcnou otázku v neděli, kdy sem chodí většina „kecacích“ respondentů a na tvůj námět se nějak nedá handrkovat a frfňat.
Jinak SINGO, tvá nabíječka je sice o něco lepší, ale mosojova má lepší poměr cena/výkon, také je v akci, oproti tvému nabíjecímu proudu 1A, má až 3,8A, kapacita 35Ah/125Ah a navíc má 3-letou záruku.
Takže pro běžnou potřebu zcela postačující a cenově výhodnější.

SINGO

Na začátku roku 2011 jsem si koupil tuhle:
http://eshop.sva­rovani.cz/nabi­jecky-a-startovaci-zdroje/nabijec-icharger-15.html za litřík.
Tak a ted mě řekněte která je lepší nebo jestly vyjdou na stejno? Ta cena je pěkná.