Lukas27

Máte na ženách raději kraťasy, nebo sukně?

Nejlepší odpověď
da ny

Co, kdo nosí, je mi jedno. Nesleduji. Hlavně, že se cítí dobře.
Někdy jsou praktické, pohodlnější kraťasy. Slušivější asi sukně.
Pro „čumily“, se většina žen neobléká. Se svou se zkus domluvit ;D

Další odpovědi
led

Čo si má žena obliecť závisí aj od jej postavy a celkového vzhľadu.
Predstavte si Věstonickú Madonu v kraťasoch… To určite váš cit pre krásu ženy nezvládne. Ale rovnako aj Twigi v časoch svojej „kosť a koža“ slávy napriek mladosti v kraťasoch určite nelákala pohľady krásychtivých mužov.
Ale na druhej strane sukňa zakrývajúca Afroditu (bohyňu lásky, sexuality, plodnosti a krásy), či Aténu (všestrannú bohyňu múdrosti, odvahy, inšpirácie, práva a spravodlivosti, stratégie, spravodlivej vojny, umenia, remesiel a zručnosti) je urážka krásy ich zjavu.

Ale nech bohovia a muži (tá slabšia časť ľudstva) vyrieknu svoj ortieľ: sukňa, či kraťasy lepšia a krajšie prislúšia ženám…

marci1

Sukně. Jednou jsem četla článek věštkyně, která radila ženám, aby chodily v sukních a šatech. Že tak jsou ženami a chovají se jako ženy. V kalhotách prý se chovají a cítí spíše jako muži. 🙂
Mini kraťásky do půle hyždí už vůbec neeee. Když tak bermudy jsou letní trefa do černého. Žena musí vypadat elegantně, ne jako by se šla prodávat mužům. 🙂

elkon

Je to „kus od kusu“ a podle situace.

Kazatel

Pochopitelně že sukně, jsou tak lépe přístupné všechny dírky. Pro větrání, pro potřebu, pro muže. Jestli si dnešní společnost nalhává něco jiného, tak toto je jedna z věcí, proč je žena ženou a obléká se tak, jak se obléká.