icurusL

Máte na této doméně taky nějaké nevhodné reklamy?

Dobrý den,

poslední dobou se potýkám s problémem reklam tady na odpovědích. Většinou to jsou reklamy ze Seznam.cz, ale tu a tam se objeví např. toto https://ctrlv­.cz/Rtnc

Historií vyhledávání to není, jelikož dříve se takové reklamy neukazovaly. Máte také nějaké zajímavé reklamy?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… co to je reklama ??? já znám jen AdBlock …

Další odpovědi
Prolifepedof

Tady jsem to neviděl, ale v Google Chromu to bohužel nabíhá, prostě reklama na seznamku s erotickou fotkou nahé ženy. A tohle vidí děti :(

Kepler

Já nevím, protože mám tu správnou a originální verzi Adblocku a podobné nářky se mi tady neobjevují, Nicméně na jiných webech se mi něco podobného občas objevuje, dokonce mě vyzývají k vypnutí adblocku. Je to bezzubé a ignoruju je. Nikdo nemá právo vyžadovat, abych sledoval nechtěné reklamy a spamy. Zametám s nimi i na e-mailu a hovorech na mobil.

autacek

Ano, naprosto všechny, neb mě tu nejen že nezajímají, e velice často překrývá jedna druhou i interaktivní prvky na tomto webu, tak že na ni klikneš zcela nechtěně, neb se zobrazí přesně v místech, kam chceš kliknout (klasicky odkaz zobrazení pro plný web). Sekundu je tam odkaz a pak z××vená reklama, kterou je třeba nejdřív titěrným tlačítkem zavřít.

Funna

ne…přidej si do prohlížeče (je zdarma) AdBlock a máš klid…