Máte na „růžích ustláno“ ?!

Nejlepší odpověď
annas

Není růže bez trní. Tudíž i mezi květy se určitě trn objeví, proto musím dávat pozor, abych se někdy nepopíchala.

Další odpovědi
Drap

Mám, ale květy už opadaly a zůstaly jen trny.

Sůwa

Ani by květy nemusely opadat, na mne zatím většinou zbývá ta trnitá část, ale ještě snad není všem dnům konec. Teď je kapku přistřihnu a příští rok uvidíme… 🙂

marci1

Určitě „na růžích ustláno“ mám. Snažím se, nevnímám nepodstatné věci, raduji se z maličkostí. Život je nádherný, stačí se jen pořádně dívat ! 🙂

Medulienka

Mám, ale ne na růžích. Nejlépe si ustelu v trávě plné polního kvítí a snad i proto jsem taková divoká.

Hamon

Co to znamená? Voňavé kvítky? Breberky? Píchání?