Máte na nočním stolku lampičku?

Pokud ano,jakého typu (led,úsporné,kla­sické) a jakého tvaru!

Nejlepší odpověď
Alesh

Mám klasickou stolní lampičku ještě z doby, kdy se ve škole říkalo „souško učitelko“. Je úsporná, protože s ní moc nesvítím. 🙂 A hlavně dává klasické celobarevné spektrum.

Další odpovědi
tom004

Mám ledkovou,s možností přepínání,1–8–16–24.Používám,podle potřeby.

salsa verde

nemám noční stolek, nemám lampičku, není místo. Když bylo tak to byla skleněná z mléčného skla ve tvaru hranolu s úsporkou asi za 100 kč z ikea a já si ji ještě vylepšila barvičkama na sklo.

dědapetr

Mám lampičku led miňon zavit,svíčka