anonymita

Máte na internetu nejake oblibene stranky nebo chodite po strankach jen tak?

já mám vybrane starnyk ale rada objevuju nove!A co vy?

Nejlepší odpověď
ten který je

Párkrát se mi stalo že jsem se někam dostal aniž bych chtěl a zaujalo mne to.Kam chodím rád jsou tyto stránky.

Další odpovědi
picnimok

Pouze oblíbené.Málokdy jen tak klikám do prázdna..třeba zdroj:-

Zdroj: zvrácený.cz

djaba

Geniální stránky jsou bezpochyby Google Earth,nedovedu si ani představit , co asi by dělali komančové, kdyby byl internet třeba v roce 1980.Sledovat velkého bratra z výšky 300 m by asi byl imperialistický zločin.

jarm

Pro každého je něco víc zajímavého.Někdo rád umění, někdo auta apod. Ráda chodím na poraďte.cz. Je tam spousta užitečných rad.