Avatar uživatele
Fred

Mate mobil s wi-fi? A pouzivate?

Jiz jsem temer rozhodnut pro koupi telefonu Nokia C5. Myslim, ze ma vse co potrebuji. Jen nema wifinu a me by zajimalo, jak moc by mi mohla chybet. Tak se ptam tech, kteri maji mobil s wifinou, zda ji pouzivaji a jak moc. A tech, kteri nemaji, tak zda jim chybi.
Mam take maly notas (desitka), ktery u sebe casto nosim, takze i to je pro me branou na net. Samozrejme nemam ho u sebe vzdy a ne vzdy je prakticke ho vytahovat, zapinat…

Dekuji za odpovedi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? ReHu před 5005 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

C5 je takovy ten prakticky telefonista, neni to vylozene telefon ktery by na plno vyuzival internetove pripojeni (novinky, podcasty, maily, icq, skype, …) jako napriklad nové Android telefony – http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/f:2479:1­01172/. Takze wifi ti v nem nejspis nebude vyrazne chybet.

obecne plati ze ti nechybi dokud si na to nezvyknes. Pokud mas datovy tarif operatora, da se rict ze wifi nepotrebujes.

mimochodem dobra volba, c5 ma vybornou vydrz na baterii s tim se nemohou dotykove smartfouny se svym „dnem a konec“ srovnavat.

//

mimochodem k htc hd2, jen poznamku, dnes uz je to relativne hure vybaveny model, presto si nepochopitelne drzi vysokou cenu, .. je urcite vyhodnejsi jit do nejakeho uz vyspelejsiho kusu, ktery vas prijde na stejne penize plus minus 100,– … treba htc Desire nebo samsung i9000

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Wi-fi nemám, ale plánuju že co nevidět mít budu. Jsem ráda v kontaktu a síť je skoro všude. Tak při obědě např. zkontoluju objednávky či nové odp.:D.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rada.012

otazka wifi? ani mi nemluv pouzivam ji kazddej den od rana az do vecea. dosti dobra vecicka :)
pouzivam ji jak na noteboku tak i na telefonu, pac si myslim ze jsem si koupil dost dobrej telefon tak jsem si koupil neobycejn tel. s nazvem a znackou HTC TOUCH HD2 LEO takze wifinka mi jede od rana az do vecera. opravdu dobra vec doporucuji :d

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KdoSiOdJinud

pracovni telefon mam managerku E52 – bez wifi bych se neobesel at uz jde o kalibraci gps, stahovani rss nebo treba jen brouzdani po internetu a psani na odpovedi.cz 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek