bolak

Máte/Měli jste nějakou vaši oblíbenou rodičovskou frázi?

Jako „kolkrát ti to mám opakovat“, „jak to se mnou mluvíš, husy sme spolu nepásli“, „dokavaď to nedojíš, tak se vocaď nehneš“, „nehrb se“, „snad si aspoň sundáš ty boty když už ležíš v posteli“ a tak podobně?

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Maminky jich mají… http://www.you­tube.com/watch?v=WH2mbwc­159Y

Další odpovědi
zjentek

Já ti jednu střihnu, že se vrátíš s banánem v hubě a opicí za krkem.
Já ti jednu střihnu, že se vrátíš pokousaný od ledních medvědů.
..podle toho, kterou rukou ,)

pusinka50

Já učila kluka, aby vydržel v nové práci. Takové poříkadlo k současné době mám pověšené na zdi: „Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet nebo chválit“. Občas si ho připomeneme:-(