Avatar uživatele
anonym

Máte mě rádi? Ano, je to stručná otázka podle blikání reklamy

ale to jak to musím napsat, tak to zvládnu, hlavní je ta otázka díky ahooooooj. -j-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, kapka před 4952 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kapka

Z té nápovědy při zadávání otázky si nic nedělejte. Některá otázka je kratší jiná delší. Pokud je kratší, tak tam vyskočí to upozornění, ale neznamená to, že je otázka špatně.

Vašemu dotazu rozumím. Pokud jde o mě, tak víte, že na některé Vaše otázky i ráda odpovím.
Některým Vašim dotazům nerozumím, protože mi nedávají po jazykové stránce smysl.
Některé otázky sice chápu jazykově, ale nechápu proč je pokládáte. Pak na ně neodpovídám, neřeším je. Jen jednou jsem se Vás slušně zeptala v diskusi, proč vlastně byla otázka položena.
Některé Vaše otázky jsou až vulgární, ty Vám admin maže. Předpokládám, že jich bylo už víc. Já vím o jedné, kterou jsem stihla přečíst a vzápětí byla smazána. Ale o tom víte, psala jsem Vám a víte dobře, že jsem Vám řekla, že si vůbec nemyslím, že jste hloupý, jen nechápu proč to děláte. Mám pocit, že se tím bavíte, ale ostatním to tak zábavné třeba nepřijde. Třeba proto potom nereagují ani na Vaše zajímavé otázky, což je škoda. Já na ně reaguji, protože nejsem proti Vám zaujatá. Prostě buď se mi otázka líbí nebo ne.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal

Nerozumím otázce.Michal

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

to ti za dvě hodiny ještě nikdo neodpověděl?

před 4952 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Občas na mě vyskakují okna. Teď by mě zajímalo co je tohle za rostlinu

http://www.na­dapenny.com/lin­kingcode.php?id[]=t2010251na­dap115142376530232­.jpg&id[]=t2010251na­dap115146818091232­.jpg

před 4949 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek