ReHu

Máte lepší vztahy s rodinou nebo s některými přáteli?

Doplňuji:
Je to pravda a souhlasím s vámi. Prostě je to tak. že sousedy a rodinu si nevybereme, kdežto přátele ano.
Tak se podle toho řídím a kde mě nechtějí, tam se necpu:-).

Nejlepší odpověď
Terryle

Celkem přirozeně s přáteli. Někteří členové rodiny jsou i mí přátelé, ale ne úplně všichni.
Ono je to logické, přátele si vybíráme, kdežto rodinu ne…
Ovšem nic to nemění na tom, že svou rodinu miluju a udělala bych toho pro ni hrozně moc. Ale to je morální povinnost, která nesouvisí s tím, jak si s kým rozumím.

Další odpovědi
Jahoda

I s rodinou, i s přáteli :))

Miroslavst

Odpovím ti takto:
S přáteli.
Pro upřesnění uvedu jen jedno. Není to tak dlouho co se stala jedna věc. Bohužel z rodiny se nikdo neozval. Někteří přátelé, zejména jeden mi (vlastně nám) pomohl. Víc uvádět nebudu, ale bohužel i rodina je někdy míň než přítel.
Tímto bych chtěl příteli ještě jednou poděkovat.

Radak

S některými členy rodiny mám lepší vztahy, než s jinými. A u přátel je to podobné. Takže někteří členové rodiny jsou mými nejlepšími přáteli a naopak někteří přátelé jsou jako moje rodina.

bobánek

Ja mám lepší vtah s bívalou přítelkyni a kamarády než s vlastní rodinou.

panenka

já mám hezké vztahy s rodinou i se svými přáteli

GM

Mám lepší vztah se svou kamarádkou, než se svou matkou a bratrem, kteří o nás(mé děti a manžela) vůbec nemají zájem.Matce jsem se vlastně nikdy nemohla svěřit se svými problémy, ani když jsem byla hodně mladá. Ve dvaadvaceti jsem se vdala a odešla z domu, když ještě žil otec, bylo to jiné, ten měl o vnoučata zájem a a jezdili k nám, protože on chtěl. Když já jedu na návštěvu tak bratr není doma a matku obtěžuju, je na ní vidět, že už by mě radši viděla za dveřmi.

Mili @

Já mám teda krásné vztahy i s většinou své rodiny i se svými přáteli…
Samozřejmě, že ne se všemi, najdou se i tací, co mě dovedou vytočit do běla, záleží to ovšem na situaci, která nastane…
Někdy, když je potřeba pomoci nebo podpory rodiny, tak se teprve pozná, kdo je „opravdu“ rodina…