kiky

Máte lásku?

Už ste jí našli nebo jí mate? Jak ste poznali že to je ta pravá nebo ten pravý? Jsem v pubertě tak moje mamka říkala že se nato mám připravit ale jak přece nato se připravit nedá…vždycky jak mě kluk osloví tak se vycukaná :D jak králík a nevím co mám říct (nechci se chlubit ale poslední dobou se to stává často) :D Ale mám takovou smůlu všichni kluci co se mi líbí jsou o hodně starší než já........Věříte na doživotní lásku a na lásku na první pohled?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Věřím na lásku na první pohled. a jestli věřím na doživotní? To ti řeknu až budu umírat.

Další odpovědi
BEAES

Věřím a jestli je to ten pravý, to určitě poznáš, tvé srdce to pozná. Ale doporučuji to neuspěchat!

anonym

Ne. Nevěřím.

Terryle

U sebe ne, jsem si čím dál jistější, že se z nějakýho důvodu na vztah nehodím, nevím proč, ale vypadá to tak. Láska z mýho pohledu je kur*va, jak se říká v jakýmsi filmu či co. A to ku*va nevyzpytatelná. Láska, aspoň ta partnerská, je hrozně nebezpečná věc a může nadělat (a nadělala) takový škody, že mi za to ty prchavý nejistý chvíle štěstí nestojej. A i kdyby náhodou přišly, stejně bych si je nedovedla užít s tím, že to stejně skončí.
Věřím ale v přátelství, respekt, úctu a vzájemnou pomoc. Pokud zamilování přejde v něco takovýho, má vztah šanci…
Snad to u Tebe bude jinak, doufej. Ale i kdyby ne, tak to nevzdávej, žít se i bez toho dá krásně :o)

iceT

Kdyz mi bylo 17 potkala jsem kluka a myslela jsem,ze to je na furt.Pak jsem potkala dalsich par kluku a pokazde jsem si myslela,ze to je na furt.S jednim jsem stravila 5 let a take jsem myslela,ze to bude na furt,nebylo.Ted mam jiz dalsiho pritele a uz je to skoro taky 5 let,uvidim co nas jeste ceka.
A laska na prvni pohled?Proc ne,to lze pak jen tise zavidet a pak zalezi na tom druhem a tretim pohledu.
S vekem tech Tvych potencionalnich napadniku bych si starost nedelala,o neco starsi partneri byvaji nekdy uz vyboureni,takze to je male plus.

anonym

já na lásku věřím neumím žít bez lásky jsme spolu už přes 20 let,a doufám že bude ještě dalších třicet let trvat a pak spolu umřeme

panenka

Věřím na ní můj manžel je můj první kluk všichni jsme to poznaly řid se svou intuicí a poznáš to uvidíš

quentos

nemám, ještě nenašel, ale věřím. Na nějaký špekulování bych se vybod, protože až toho pravýho potkáš, půjde stejně všechna teorie stranou. Ani ten věk nerozhoduje – třeba mezi vámi ten věkový rozdíl opravdu bude a ještě vám to prospěje.

poa.li

Pokaždé, když se zamiluji, věřím, že je to ta pravá a nejsem schopen připustit případné chyby, které třeba i vidím. Jednám pak dost neuváženě. Po nějaké době zjišťuji, že by mi ty chyby vadily, tak to ukončím – hlavně sám v sobě. Protože však nechci nikomu ublížit, raději se nezazuji… Pokaždé mi to zatím přineslo více nepříjemných pocitů, než těch prchavých krásných chvil, během kterých jsem si stejně uvědomoval, že pominou… Možná jsem ještě nenašel Tu Pravou.. Doufám.

horakupavel

nu mužu ti jen rici ze laska je neco nadherneho .to ze jsy nervozni kdyz se stebou chlapci bavi .je docela normalni casem si na tohle zvyknes musis v sobe naucit se ovladati.naucit se je vnimat jako svoje kamaradky.mama ma trochu pravdu ze se musis trochu pripravit to znamena ze kdyz te kluk oslovi mysli si ze je to jen kamaradka ktera si che pokeat .takle pomalu odbouraas ten nervozni pocit.nu az tohle budes miti za sebu pak uz to nebude problem urcit kdo opravdu ti bude milejsi vice a kdo mene.o tom ze se nam libi starsi nez jsme je docela obvykle ponevadz z psychologie muzes zjistit ze nekde v mozku mame schovany podvedomi ktere rika ze ten starsi musi bit skusenejsi a lepsi ale neni tomu vzdy tak.tu pravou lasku nekdy potkas ani nebudes vedet ze je to ona ale ted mas cas jeste na tyto veci .vim ze tti to ted bude znit jako rada kterou slysis od mamy ale neni temu tak,chcu ti jen rici ze pomalu dospivas takze opravdu budes toho chtit moc.ale musis si osvojiti sve mysleni abys mohla pochopiti co se deje.tzv.puberta je silena vec.....a lasa na prvni pohled ano ta opravdu ekzistuje sam sem ji kdysi zazil a je to opravdu nadhera .nu zatim ti preju pekne svatky at je mate smamkou vesele i scelym pribuzenstvem .pokud budes miti otazky dalsi tak mne tu najdes ahojky kamarad pavel

Fun1k

Nikdy jsem ještě nikoho neměl. Láska na první pohled je blbost, to spíše vzrušení na první pohled. Doživotní láska… proč ne? Když se nějaký pár má rád, proč se podvádět?