Littl3

Máte koupený nebo skládaný počítač?

Dneska jsem po dlouhé době byl v elektru kde měli počítače, cena o cca 3 000 větší než když si počítač naskládáte do košíku a zaškrtnete složit třeba na czc :)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Lamalam

koupený

Koupený, ale postavený na zakázku od profíků – http://www.x-computers.eu/

Další odpovědi
Tw!st

skládaný z dílů

Zkládaný z komponentů které mi vyhovují

anonym

skládaný z dílů

Počítač jsem zdědil po synovi, který si ho asi před deseti lety poskládal z dílů.On se pak odstěhoval a počítač mně zůstal.On si koupil nový, ale čas od času vždycky nějaký starší díl vymění (já tomu nerozumím, takže veškerou údržbu a výměnu dílů počítače dělá když přijede domů na návštěvu).

anonym

skládaný z dílů

Vybral jsem si veškeré komponenty sám a nechal si jej složit v CZC. Ideální kombinace. Příští PC si však již plánuji sám navrhnou i složit, abych nabyl zkušenosti a něčemu novému se přiučil.

Kepler

skládaný z dílů

Mám repasovaný použitý Hewlett-Packard, kde jsem si jenom nechal vyměnit RAM na 4 GB a nainstalovat win7. Maximální spokojenost za necelé 4 litry.

Zdroj: http://www.po­citacezababku­.cz/?utm_source=sez­nam&utm_medium=cpc&ut­m_campaign=5199431377­_VS_pocitaceza­babku.cz&utm_con­tent=po%c4%8d%c­3%adta%c4%8de+-+za+babku,+po­citacezababku­.cz,+www

soles

skládaný z dílů

pucipuci

skládaný z dílů

Kulpix

skládaný z dílů

Koupený , který byl před tím sestavený.

xxx3

skládaný z dílů

občas něco měním, PC jsem si vždycky dával dohromady sám – alespoň tam nemám zbytečnosti, zároveň vím (když se něco porouchá), kde přibližně hledat příčinu.

cochee

skládaný z dílů

A 3 litry se ti zdá málo? Navíc složený PC v CZC nepovažuju za složený, ale koupený, i když to czc dělá zadarmo (aspoň to tvrdí na stránkách, nestudoval jsem pravdivost tohoto tvrzení). Žádný PC obchod nemá v nabídce 100% nabídky trhu, vše, co se vyskytuje; tudíž se dívám třeba do 6 různých a zvažuju různé komponenty, když skládám kompík.

Klaproth

koupený

Sestavený na míru.

Rohlik

skládaný z dílů

roco888

skládaný z dílů

Kompletně jsem si ho postavil z dílů jednotlivě vybraných, tak jak jsem chtěl já. A vzhledem k tomu, že k prvnímu spuštění došlo těsně před Vánoci, tak jsem si vlastně dal dárek i sám sobě.....

Mareg

koupený

Dříve jsme ve firmě měli přibližně 300 PC a poměr byl 20% skládaných – 80% HP. A těch 20% skládaných nám dělalo 80% problémů. Postupně jsme přešli na nákup repasovaných HP, kterých máme v současné době asi 300. Za tři roky jsme reklamovali jeden, nebo dva.
Takže pokud chcete něco na office a internet, doporučuji repasované PC.