Avatar uživatele
Littl3

Máte koupený nebo skládaný počítač?

Dneska jsem po dlouhé době byl v elektru kde měli počítače, cena o cca 3 000 větší než když si počítač naskládáte do košíku a zaškrtnete složit třeba na czc :)

Hlasujte v anketě

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2839 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lamalam

koupený

Koupený, ale postavený na zakázku od profíků – http://www.x-computers.eu/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Tw!st

skládaný z dílů

Zkládaný z komponentů které mi vyhovují

Upravil/a: Tw!st

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

skládaný z dílů

Počítač jsem zdědil po synovi, který si ho asi před deseti lety poskládal z dílů.On se pak odstěhoval a počítač mně zůstal.On si koupil nový, ale čas od času vždycky nějaký starší díl vymění (já tomu nerozumím, takže veškerou údržbu a výměnu dílů počítače dělá když přijede domů na návštěvu).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

skládaný z dílů

Vybral jsem si veškeré komponenty sám a nechal si jej složit v CZC. Ideální kombinace. Příští PC si však již plánuji sám navrhnou i složit, abych nabyl zkušenosti a něčemu novému se přiučil.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

skládaný z dílů

Mám repasovaný použitý Hewlett-Packard, kde jsem si jenom nechal vyměnit RAM na 4 GB a nainstalovat win7. Maximální spokojenost za necelé 4 litry.

Zdroj: http://www.po­citacezababku­.cz/?utm_source=sez­nam&utm_medium=cpc&ut­m_campaign=5199431377­_VS_pocitaceza­babku.cz&utm_con­tent=po%c4%8d%c­3%adta%c4%8de+-+za+babku,+po­citacezababku­.cz,+www

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
soles

skládaný z dílů

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pucipuci

skládaný z dílů

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kulpix

skládaný z dílů

Koupený , který byl před tím sestavený.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xxx3

skládaný z dílů

občas něco měním, PC jsem si vždycky dával dohromady sám – alespoň tam nemám zbytečnosti, zároveň vím (když se něco porouchá), kde přibližně hledat příčinu.

Upravil/a: xxx3

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

skládaný z dílů

A 3 litry se ti zdá málo? Navíc složený PC v CZC nepovažuju za složený, ale koupený, i když to czc dělá zadarmo (aspoň to tvrdí na stránkách, nestudoval jsem pravdivost tohoto tvrzení). Žádný PC obchod nemá v nabídce 100% nabídky trhu, vše, co se vyskytuje; tudíž se dívám třeba do 6 různých a zvažuju různé komponenty, když skládám kompík.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

koupený

Sestavený na míru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rohlik

skládaný z dílů

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
roco888

skládaný z dílů

Kompletně jsem si ho postavil z dílů jednotlivě vybraných, tak jak jsem chtěl já. A vzhledem k tomu, že k prvnímu spuštění došlo těsně před Vánoci, tak jsem si vlastně dal dárek i sám sobě.....

Upravil/a: roco888

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mareg

koupený

Dříve jsme ve firmě měli přibližně 300 PC a poměr byl 20% skládaných – 80% HP. A těch 20% skládaných nám dělalo 80% problémů. Postupně jsme přešli na nákup repasovaných HP, kterých máme v současné době asi 300. Za tři roky jsme reklamovali jeden, nebo dva.
Takže pokud chcete něco na office a internet, doporučuji repasované PC.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek