martina1

Máte kompletní volební lístky?

Asi týden máme doma lístky a až dnes jsme si je chtěli pročíst.Překvapilo mě,že některá čísla chybí.Prostě mám lístky číslo 1 a pak až 6 a pak chybí ještě pět.Manželovi chybí zase jiné.Kdo dává lístky do obálek?Vím,že si v sobotu můžeme vyzvednout jiné,ale docela mě to zaskočilo.
Doplňuji:
Přijde nám to jako nenápadná cenzura.Hlavně,že ČSSD,ODS, TOP 09.SZ a ostatní větší strany nechybí.Nenapadlo by mě počítat nebo jinak kontrolovat lístky,ale v televizi zrovna běžel spot od České národně sociální strany(nebo tak nějak)a jejich lístek zrovna nemám.No nebudu to řešit.....

Nejlepší odpověď
standa

Ještě bych předchozí odpovědi doplnil o info, že sady lístků se mohou lišit, ale JEN v odlišných krajích.

A to proto, že některé politické strany v některých krajích kandidátky nesestavily, takže logicky v této sadě bude daný lístek chybět.

Další odpovědi
panenka

Já jsem kompletní volební lístky dostala včera do schránky a mám je všechny.

Jahoda

Volební lístky jsem do chránky dostala minulý týden a mám je kompletní. 🙂

atriplex

Nehledejte v tom úmysl, prostě ten, kdo to balil to udělal blbě. Pokud vám volební lístky chybí, ve volební místnosti můžete nafasovat nové. Šťastnou volbu!

Miroslavst

Pokud máte v obálce volební lístek, který se vám hodí, nedal bych nic najevo a hlasoval bez toho, abych žádal novou sadu. Pokud však chybí lístek nebo lístky té strany, u které uvažujete, vyzvedl bych si jiné a důrazně na to upozornil volební komisy, jelikož aby to bylo ve dvou případech minimálně (vy a manžel), je divné.

iwetax

Přesně tak ve volební místnosti jsou všechny k dispozici.

Při minulích volbách prý někdo odkupoval lístky někde v Chánově za 50kč a nechal jen ty s ODS.

martina1

Ten lístek který chci použít mám.