lerak14

Máte kamarádku z které se stala dáma a už ji nejste dost dobrá protože žijete normál-pro rodinu?

samozřejmě teď už to kamarádka asi není

Nejlepší odpověď
iceT

Mela jsem jednu takovou,i kdyz se z ni nestala dama v tom smyslu jak asi myslite-proste se brzy vdala(ja jsem svobodna)porodila dve krasne zdrave deti,zustala zenou v domacnosti,pro­toze manzel byl a je schopny se postarat.Ale porad to byla ta,ktera se dokazala smat a bavit a zvednout cloveku naladu.
Zmenila se jen velmi malo,stykali jsme se mene,ja totiz bydlim jinde.Dnes uz tu moznost se s ni setkat bohuzel nemam,v lednu zemrela.